Tesisat

Sarıyer Kombi

Talep Formu

Adınız ve Soyadınız

Telefon


Kombi Markası

Yoğuşmalımı ?


Adres

Notunuz


Doğrulama Kodu

Captcha

.Sıhhi Tesisat

Yaşam boyunca ev içerisinde meydana gelen ufak çaplı kazalar bazen ne yapacağım sorusunu sormanıza neden olmuştur. Bir lavabo tıkanıklığı, su tesisatının patlaması gibi sorunları halletmek her baba yiğidin harcı olamaz. Bu nedenle etrafınızda evinize çağırarak bu hizmeti alabileceğiniz firmalar bir hayli azdır. Son zamanlarda yaşanılan üzücü olaylardan dolayı endişeniz iki katına çıkmıştır. Sarıyer Kombi sıhhi tesisat hizmeti veren ve standartları olan bir firmadır. Her türlü tesisat adı altında tüm sorunlarınızı kaliteli bir şekilde çözüme ulaştırmaktadır. Çözüm odaklı hizmet veren bu firmada aklınıza gelebilecek her türlü evde medya gelen kazalara çare vardır.


Radyatör Onarımı

Kış gelmeden önce sizlerde hazırlıklarınızı tamamlamalısınız. Özellikle petek radyatör temizleme işlemini ve kombi bakımını yaptırmalı, petekleri kontrol ettirmelisiniz. Eğer peteklerin periyodik bakımında geç kaldıysanız kış gelmeden mutlaka, petek radyatör tesisat bakımını yaptırın. Bu uygulamayı her yıl olmasa da, 2 yılda bir mutlaka yaptırın. Çünkü tesisatta olan suyun etkisiyle peteklerde, borularda kireçlenme oluşur. İçerideki atıklar peteklerin dibinde birikir. Bunların temizlenmesi oldukça kolaydır. Tabi uygun yöntem kullanılırsa, kolayca bu sorundan kurtulursunuz.


Radyatör Değişimi

Çoğu kombi ve radyatörlerin ideal verimlilikte çalışmaya devam etmesi için tamire ve bakıma ihtiyaçları vardır. Fakat bakım ve tamir kadar kurulumu ve değişimi de çok önemlidir. Kombiler radyatörlere nispeten daha verimlidir. Ancak tamiri her zaman kolay değildir. O nedenle iyi bir kurulum kombi ve radyatör için çok önemlidir. Seçtiğiniz kombi servisinin yapacağı işte size garanti vermesi, evinizi rahat ve sıcak tutmak için önemlidir.

Maliyeti en düşük seviyede tutmak için kombinizin ve radyatörünüzün bakımını düzenli yaptırmanızın yanı sıra kurulum ve değişimini de önemsemek gerekir. Kombinizi ve radyatörünüzü tamir etmeye çalışmak yenisini almaktan daha ucuz ve daha az uğraştırıcı bir yöntemdir. Daha iyi bir yöntem olarak da kurulumuna dikkat edilmesi ve arıza yaptığında değişim olması başta oluşabilecek hataları en aza indirgemektedir. Arızaya karşı dayanıklılığını arttırır. Kazanlar 20 yıldan uzun süre çalışır durumda kalabilir. Bazı sigorta şirketleri size bakım maliyetlerini hafifletmek için sigorta sunabilir.


Doğalgaz Tesisat

İGDAŞ tarafından bina önlerine bırakılan servis kutularından itibaren bina ana kolon ve daire içi doğal gaz tesisatlarınızı yapıyoruz. Mevcut kullandığınız doğalgaz tesisatınızdaki tadilat ve proje değişikliklerinizi yapıyoruz.

Daire içi Doğalgaz tesisatlarınızda daire kapılarında bırakılmış olan vanalardan itibaren ocak ve yakıcı cihazlar için yapılan tesisatların geçiş güzergahları belirlenip duvar geçiş yerleri delinmekte ve daha sonradan kelepçeler ile duvara sabitlenerek montajlama işlemi yapılır. Ocak ve yakıcılığı bulunan cihazlar vana ve makaronlu Flex’ler ile montajı yapılır.

Açılmış olan duvar geçişleri alçıyla kapatılır. Sayaç bağlantı noktalarında bulunan test nipeli yardımıyla “U” manometreleri sayesinde test yapılır ve İGDAŞ randevusuna kadar beklenir.