Buderus

Sarıyer Kombi

Talep Formu

Adınız ve Soyadınız

Telefon


Kombi Modeli

Yoğuşmalımı ?


Adres

Notunuz


Doğrulama Kodu

Captcha

.BUDERUS Logamax Plus GB12

Yoğuşma teknolojisi ile çok yüksek verim sunan BUDERUS Logamax plus GB012, akıllı kumanda paneli sayesinde de çok düşük yakıt tüketimi sağlıyor.

Bir kütüphanede hedeflenen ses seviyesinin bile altında, çok sessiz çalışarak yuvanızın huzurunu artıran Buderus Logamax plus GB012, tüm beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak!


BUDERUS Logamax Plus GB62

Yüksek konfor, düşük yakıt tüketimi: Yeni BUDERUS Logamax plus GB062

Buderus’un yeni yoğuşmalı kombisi Logamax plus GB062’nin 30kW kapasitesi ile kesintisiz sıcak su konforunu maksimum seviyede yaşayacak, yüksek enerji verimliliği ile yakıttan tasarruf ederek daha ekonomik ısınmanın keyfine varacaksınız. Buderus Logamax plus GB062, kompakt boyutları ile montaj, modern LCD ekranı ile kullanım kolaylığı da sağlıyor.


BUDERUS Logamax Plus GB172

Yenilikçi tasarım, yüksek performans ve düşük yakıt tüketimi: Yeni Buderus Logamax plus GB172i Yoğuşmalı Kombi.

Buderus uzmanlığı ile üretilmiş Logamax plus GB172i Kombi, sunduğu 30 ve 35 kW kapasiteleri ile, apartman dairelerinden dubleks konutlara kadar farklı büyüklük ve ihtiyaçtaki yaşam alanları için güvenilir bir şekilde ısıtma ve sıcak kullanım suyu sağlıyor.

Benzersiz Titanyum cam ön panele sahip Buderus Logamax plus GB172i, teknolojik ve şık tasarımının yanı sıra siyah ve beyaz renk seçenekleri ile dekorasyon için esneklik sağlıyor.


BUDERUS Logamax U022

Yeni BUDERUS Logamax U022: Küçük boyutları, büyük avantajları ile sizin için mükemmel seçim!

BUDERUS kalitesi ve teknolojisinin kendisini yenileyen ürünlerinden olan Logamax U022 kombi günümüz ihtiyaçlarına cevap olmaktadır. Modülasyonlu fanı ve 22 kW çıkış kapasitesi ile Yeni BUDERUS Logamax U022, maksimum ısıtma ve sıcak su konforu sağlayarak mükemmel fiyat / performans oranı sunuyor. Kompakt tasarımı, az yer kaplayan şık görünümü, uygun fiyatı ve Buderus uzmanlığı ile ailenizin tüm beklentilerini karşılıyor.


BUDERUS Logamax U072

Sıcak, konforlu, mutlu yuvaların kombisi: BUDERUS Logamax U072!

BUDERUS kalitesi ve yüksek teknoloji ürünlerinden olan Logamax U072 kombi günümüz ihtiyaçlarına büyük kapasitede cevap olmaktadır. Sıcak bir yuvanın mutluluğunu en verimli şekilde yaşamanızı sağlayacak Buderus Logamax U072, estetik tasarımı, kompakt yapısı, verimli çalışma prensibi ve üstün teknolojisi ile ısınmanın en iyi yolu!

Beklentilerinizi fazlasıyla karşılayan BUDERUS Logamax U072 ile tanışın!


Logamax Plus GB72

Evim evim, güzel evim: BUDERUS Logamax plus GB072 ile maksimum konfor, maksimum verim!

Çok yüksek verim arayanlara yoğuşma teknolojisi ile cevap veren BUDERUS Logamax plus GB072’nin üstün özellikleri göz dolduruyor.

Aynı zamanda çevre dostu da olan BUDERUS Logamax plus GB072, CO2 salınımını düşürmeye ve ekolojik dengeyi korumaya yardımcı oluyor.